תמכו בנו

חיפוש באתר
לוח אירועים
נובמבר 2023
אבגדהוש
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« אוק   דצמ »
לכל אירועי החודש »
הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר כדי לקבל חדשות ועדכונים על פעילות הקרן ומועדי הגשה

 

תמכו בנו

במהלך קרוב לשלושים שנות פעילותה של הקרן, סייענו להפקתם ולקידומם של מאות סרטים ישראלים בולטים ולתמיכה באלפי יוצרות ויוצרי קולנוע ישראליים. פעילותינו מתאפשרת בעזרת תמיכתם הנדיבה של חברינו, תורמים וספונסרים בארץ ובעולם, אשר מצטרפת לתמיכה המוענקת לנו מתקציבי מועצת הקולנוע במשרד התרבות, ומאפשרת לנו יצירה משמעותית ומשפיעה. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולתמוך בפעילותינו.

  •  בעזרת תרומתכם, נקדם את יצירתם של סרטים, המעשירים את המרקם האמנותי, החינוכי, החברתי והתרבותי בישראל.
  • בעזרתכם, נטפח יוצרות ויוצרי קולנוע ישראלים ונסייע להם לממש ולמקסם את יכולותיהם האמנותיות ולהתפרנס מעשייה קולנועית.
  • בעזרתכם, נמשיך ונרחיב את מאגר הסרטים המצוינים שלנו, המציגים את ישראל והחברה הישראלית לקהלים רחבים בישראל ובעולם, במלוא מורכבותם וצבעוניותם.
  • בתמיכתכם ובשותפותכם, נוכל לרתום את כוחו של הקולנוע לחינוך במגוון נושאים ולקידום שינוי חברתי, מודעות וסובלנות.

בין תומכי הקרן ניתן למנות את קרן Righteous Persons של סטיבן שפילברג, קרן לורי טיש, קרן פולונסקי, מפעל הפיס, קרן פרידריך אברט ועוד רבים וטובים. תומכי הקרן מקבלים קרדיט בסרטים ובכל פרסום של הסרטים, מוזמנים לפרמיירות, לכנסים ולטקסים של הקרן, יכולים להקדיש את עשייתם לאחרים, ומקבלים עותקים לסרטים בהם תמכו לשם שימוש בפעילויות אחרות או כמתנות.

תמיכות בקרן מוכרות לצרכי מס בישראל ובצפון אמריקה.


קידום מטרות משותפות

הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה משתפת פעולה עם מגוון ארגונים בארץ ובעולם: עמותות, שותפים עסקיים, גורמים ממשלתיים וציבוריים, ותורמים פרטיים, אשר שואפים לקדם מטרות חברתיות וציבוריות תוך שימוש בכוחו ובעוצמתו של הסרט הישראלי, ואשר שותפים למטרות הקרן המתוארות לעיל. אנחנו תמיד שואפים ליצור ולטפח שותפויות חדשות, שיאפשרו לנו ולשותפינו  לקדם מטרות משותפות.

אם ברצונכם לשמוע עוד, כיצד תוכלו לקדם מטרות במגוון תחומים המעניינים אתכם [חינוך, קידום נשים, חברה משותפת, שואה, אמנות, ספרות, היסטוריה יהודית, הגיל השלישי, מיעוטים, דתות, עדות, ועוד-ועוד] ולקבל פרטים נוספים על שיתוף פעולה איתנו, אנא צרו קשר עם אירית שמרת, מנהלת קשרי החוץ של הקרן, בכתובת דוא"ל: irit@nfct.org.il.

ניתן להעביר תרומות פטורות ממס בעזרת הטופס המקוון.

תורמים מישראל שמעוניינים להעביר תרומה פטורה ממס בצ'ק, אנא שלחו אותו לידי: אירית שמרת, מנהלת קשרי חוץ – הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה רחוב יצחק שדה 40, ת.ד 52046 תל אביב, מיקוד 6721210

תשלום באמצעות PayPal – 

תודה רבה!